Kariéra

Chcete se stát součástí našeho týmu a pracovat v české inovativní společnosti
se silným zázemím, která podporuje své zaměstnance?

  • Dbáme na firemní hodnoty a firemní kulturu
  • Podporujeme vzdělávání, odbornost a rozvoj zaměstnanců
  • Jsme otevřeni novým nápadům a ceníme si přínosných inovací
  • Nabízíme širokou škálu benefitů

Volná místa

MECHANIK – SEŘIZOVAČ STROJŮ pro potravinářskou / farmaceutickou výrobu

Hledáte novou pracovní příležitost? Máte zkušenosti s manipulací strojů pro farmaceutickou/potravinářskou výrobu? Jste pracovitý, pečlivý a spolehlivý?
Pak hledáme právě Vás!

FAVEA a.s. je ryze česká společnost s 28letou tradicí vyrábějící funkční doplňky stravy, které jsou vyrobeny dle GMP standardu s prokazatelným účinkem dle klinických studií.

Životopisy zasílejte na paní Andreu Gurášovou: email: gurasova@favea.cz, telefonní kontakt: 607 097 579. Do předmětu zprávy napište název pozice o kterou máte zájem.

TECHNOLOG VÝROBY pro farmaceutickou výrobu

Jsme moderní česká společnost, která se zabývá vývojem a výrobou nutričních doplňků stravy. Dbáme na kvalitu našich produktů a veškeré naše výrobky odpovídají vysokým nárokům zákazníka i požadavkům státních autorit.
Chcete-li uplatnit Vaše zkušenosti v praxi, přidejte se k nám a participujte s námi na velkých projektech s mezinárodním přesahem. Právě rozšiřujeme náš tým o: TECHNOLOGA VÝROBY pro farmaceutickou výrobu.

Životopisy zasílejte na paní Andreu Gurášovou: email: gurasova@favea.cz, telefonní kontakt: 607 097 579. Do předmětu zprávy napište název pozice o kterou máte zájem.

OPERÁTOR VÝROBY do farmaceutického provozu

Jsme česká farmaceutická společnost s 28letou historií. Kvalita je pro nás klíčová a námi vyráběné výrobky dosahují vysokého standardu. Hledáte-li novou pracovní příležitost, neváhejte a napište nám! Právě hledáme posilu na pozici: OPERÁTOR VÝROBY do farmaceutického provozu:

Místo výkonu práce:
Kopřivnice a Kopřivnice – Lubina

Životopisy zasílejte na paní Andreu Gurášovou: email: gurasova@favea.cz, telefonní kontakt: 607 097 579. Do předmětu zprávy napište název pozice o kterou máte zájem.

Máte zájem pracovat ve FAVEA a.s., ale nenašli jste otevřenou pozici, která by splňovala Vaše představy?

Zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu gurasova@favea.cz.
Váš životopis založíme do interní databáze a v případě otevření vhodné pozice, Vás kontaktujeme.